+421 944 738 100

Hľadáme šikovných obchodných zástupcov

Hľadáte prácu, v ktorej budete samostatný, manažovať svoj čas, v kontakte s ľuďmi a hodnotený od reálnych výsledkov? My nehľadáme zamestnanca, ale partnera pre správu veľko a maloobchodu, zastupovanie nášho sortimentu produktovej rady ŠUNGIT TIME v jednotlivých slovenských regiónoch.

Hľadáte prácu, v ktorej budete samostatný, manažovať svoj čas, v kontakte s ľuďmi a hodnotený od reálnych výsledkov? My nehľadáme zamestnanca, ale partnera pre správu veľko a maloobchodu, zastupovanie nášho sortimentu ŠUNGIT TIME v danom slovenskom regióne.

Naša spoločnosť so sídlom v Bratislave rozširuje svoj tím o živnostníkov v jednotlivých regiónoch v rámci Slovenska. Naším cieľom je vybudovať poctivú slovenskú značku, ktorá svoje aktivity smeruje na Slovensko, ale aj do zahraničia. Víziou značky je prinášať ľudom prírodné riešenia pre zvýšenie kvality svojho zdravia či  životného prostredia. Produktová rada ŠUNGIT TIME je predávaná v lekárňach, bio obchodoch, fitness centrách, beauty salónoch a iných zariadeniach, kde sa ľudia zaujímajú o svoje zdravie. Cieľom spolupráce je zostaviť úspešný slovenský tím efektívnych manažérov/predajcov/ambasádorov značky v jednotlivých regiónoch. Spolupracovníkom poskytujeme zázemie vo forme mobilného telefónu, tabletu a zaujímavého finančného ohodnotenia zodpovedajúceho výkonu. Denná rutina obnáša kontakt s existujúcimi odberateľmi, získavanie nových odberateľov, vyhľadávanie a účasť na promo predajných akciách v danom regióne.

Podmienky pre úspešnú vzájomnú spoluprácu sú:

 

  • vyzretosť na samostatnú prácu
  • schopnosť byť sám sebe pánom
  • záujem a orientácia v oblasti zdravého životného štýlu
  • radosť z práce s ľuďmi – komunikácia s biznis klientmi aj koncovými zákazníkmi
  • pasia a zápal pre predaj, budovanie portfólia odberateľov

Ak ste sa u nás našli, budeme sa tešiť na váš životopis na adrese sungittime@sungittime.sk