+421 944 738 100

(Pred)novoročné plány, chudnutie, šungitová voda a zdravý rok 2016

Už aj u vás sa prebudili pred novoročné plány o tom, ako dostať telo a metabolizmus do poriadku po vianočných sviatkoch? Napĺňanie veľkých ambícií začína už pitím niekoľkých pohárov šungitovej vody denne. Vyskúšajte to a uľaví sa vám už po niekoľkých pohároch. Čo takto vytvoriť si návyk?

Už aj u vás sa prebudili pred novoročné plány o tom, ako dostať telo a metabolizmus do poriadku po vianočných sviatkoch? Napĺňanie veľkých ambícií začína už pitím niekoľkých pohárov šungitovej vody denne. Vyskúšajte to a uľaví sa vám už po niekoľkých pohároch. Čo takto vytvoriť si návyk?

CHUDNUTIE SO ŠUNGITOVOU VODOU

Pravidelne prevádzané výskumy rôznych svetových univerzít potvrdzujú, že ľudia, ktorí pijú pravidelne počas dňa zdravú vodu, chudnú o polovicu rýchlejšie ako tí, ktorí nahrádzajú vodu inými nápojmi alebo vodu nepijú pravidelne. Pravidelné pitie zdravej vody je základnom pre efektívnejšie spaľovanie tukov a potlačenie chuti do jedla. Tento princíp platí aj pri snahe udržať si optimálnu váhu.

ČARO ZDRAVEJ PLETI

Pleť je asi prvá, na ktorej sa odzrkadlia nevhodné stravovacie návyky počas uplynulého sviatočného obdobia. Okrem toho, že pekná pleť potrebuje byť hydratovaná z vonka, vnútornou hydratáciou, teda kvalitným pitným režimom dokážeme umierniť bujnenie pleti, ktoré má príčinu v tráviacom trakte. Predtým ako investujete do drahých kozmetických krémov, doprajte svojej pleti ako základ zdravú šungitovú vodu. Určite budete prekvapení.

NECÍTIŤ SA VO SVOJEJ KOŽI

Nafúknutie a pocit necítiť sa príjemne vo svojej koži pozná po prežitých hojných sviatkoch asi každý. Práve tento stav spôsobený plnosťou čriev a kombináciou jedál, ktoré sme postupne jedli, dokáže veľmi účinne rozpustiť práve šungitová voda. Jej účinky pocítite už po niekoľkých pohároch.

CIŤIŤ SA NAOZAJ DOBRE

Šungitová voda, by mala byť súčasťou nášho denného nápojového lístka minimálne v objeme 1 l denne. Fyzická aktivita, upravená strava a vyvážený život sú správnymi predpokladmi pre psychické a fyzické zdravie. Nezabúdajme však, že kvalitná, zdravá a chutná voda je vždy na ich začiatku.