+421 944 738 100

Vianočné recyklovanie, príď si po šungit zadarmo

Veľké vianočné recyklovanie, odmeníme ťa. Kúp si na ktoromkoľvek predajnom mieste ŠUNGIT TIME® v aktuálnom obale, prines prázdny obal na určené miesto a odnes si nový šungit, v novom obale zadarmo. Akcia platí do 31.1.2017 alebo do vypredania balení v pôvodnom obale. Navštívte naše výdajné miesta.

Veľké vianočné recyklovanie, odmeníme ťa. Kúp si na ktoromkoľvek predajnom mieste ŠUNGIT TIME® v  aktuálnom obale, prines prázdny obal na určené miesto a odnes si nový šungit, v novom obale zadarmo. Akcia platí do 31.1.2017 alebo do vypredania balení v pôvodnom obale. Navštívte naše výdajné miesta.

K vianočnému stolu, získaj zdravú vodu

Rodina pravých, prírodných a overených produktov ŠUNGIT TIME sa po roku vyvíjania receptúry rozrástla o ďalší skvelý výrobok. Exkluzívne šungitové mydlo na použitie pre telo aj tvár. Súčasťou uvedenia nového produktu je aj nový obal, ktorý produkt potrebuje. Túto milú príležitosť sme využili aj na jemnú zmenu obalu šungitu na úpravu vody. Chceme vás o tom informovať, aby ste vždy vedeli, že si kupujete jedinečný certifikovaný, pravý šungit, určený pre použitie na úpravu pitnej vody.

Oslavujeme s vami, recyklujeme a rozdávame šungit do vody v novom obale

Túto milú udalosť sme sa rozhodli s vami osláviť. Rozhodli sme sa vám za každú vrátenú prázdnu krabičku šungitu  v aktuálnom obale, darovať balenie šungitu do vody v novom obale. Príďte si svoju odmenu vyzdvihnúť na jedno z výdajných miest. Šungit v aktuálnom (starom) obale kúpite vo svojich lekárňach a bio obchodoch do konca januára 2017, alebo do vypredania zásob.

Podmienky pre získanie odmeny – šungit do vody zdarma

Podmienkou pre získanie balenia šungitu zdarma je zakúpiť si ŠUNGIT TIME na úpravu vody na ktoromkoľvek predajnom mieste, prísť na jedno z výdajných miest s prázdnou krabičkou aj s prelepkou. Túto krabičku vám vymeníme za plnú krabičku šungitu v novom obale na niektorom z našich výdajných miest.

Kde si môžete vyzdvihnúť váš ŠUNGIT TIME zdarma?

Šungit vám zdarma vymeníme na týchto predajných miestach: BRATISLAVA – Bioobchod Aragor, Dúbravka. Lekáreň Kašmírska, Trnávka. Obchod s minerálmi a ŠUNGIT TIME, Dobrovičova 1, Staré mesto. BANSKÁ ŠTIAVNICA – Bioobchod Zdravý Život. BANSKÁ BYSTRICA – Bioobchod Slniečko, Národná 6. NITRA – Bioobchod Slniečko, OC Polygon. KOŠICE- Zdravofarm, Hlavná 81. SENICA- lekáreň Eurodom, obchodný dom EURO B.

Pre ďalšie otázky týkajúce sa tejto akcie sme vám k dispozícii na zákazníckej infolinke na čísle 0910 833 100 alebo na našom FB.