+421 944 738 100

Prečo používajú tehuľky 100% prírodné šungitové mydlo?

V tehotenstve sa pokožka prispôsobuje veľkostným zmenám v expresnom čase. Azda každá žena siaha po kozmetike, aby to svojmu telu uľahčila čo najviac a zabránila popraskanej pokožke tzv. vzniku strii. 100% prírodné šungitové mydlo je určite vhodnou kozmetickou výbavou aj v tomto čase zmien.

V tehotenstve sa pokožka prispôsobuje veľkostným zmenám v expresnom čase. Azda každá žena siaha po kozmetike, aby to svojmu telu uľahčila čo najviac a zabránila popraskanej pokožke tzv. vzniku strii. 100% prírodné šungitové mydlo je určite vhodnou kozmetickou výbavou aj v tomto čase zmien.

Zmierniť pocit svrbenia z rastúceho bruška? Pocit hydratovanej pokožky už po prvom použití.

Rýchlo rastúce nie len bruško prináša so sebou pocit občasného svrbenia, pretože koža stále pracuje. Kúpeľ, či sprcha so šungitovým mydlom pokožku okamžite hydratujú. Aj vďaka ricínovému oleju, prírodné šungitové mydlo bezpečne upokojí oslabené miesta, upokojí svrbenie a dodá koži potrebnú elasticitu. Obsah mandľového oleja je zdrojom vitamínov A, E a F. A rovnako zdrojom mnohých minerálov: draslík, vápnik, horčík, fosfor, síra, či glycerín. Výborne sa stará o pokožku citlivú, či náchylnú na červenanie. Pocit hydratovanej pokožky dosiahnete už po prvom použití, pri pravidelnom používaní vznik popraskanej pokožky výrazne zredukujete.

To pravé šungitové, exkluzívne 100% prírodné MYDLO.

Unikátnou receptúrou, pridávaním koncentrovanej šungitovej vody a jemného šungitového púdru sme vytvorili exkluzívne prírodné šungitové mydlo, ktoré svojou jemnou štruktúrou šetrne hĺbkovo čistí všetky typy pleti. Dodáva telu pocit komfortu a čistoty. Fascinuje svojou farbou, zložením aj pôsobením. Toto prírodné šungitové mydlo neobsahuje žiadne farbivá, či umelé prísady, je dermatologicky testované a aj budúcimi mamičkami odporúčané.

Kde hľadať prírodné šungitové mydlo?

Prírodné šungitové mydlo je ďalším  kvalitným výrobkom a rozšírenou ponukou z dielne ŠUNGIT TIME. Viac informácii o tomto prírodnom mydle, ako aj jeho zložení a použití sa dozviete aj tu. Tak ako šungit pre úpravu pitnej vody na prírodnej báze, aj prírodné šungitové mydlo pýtajte vo svojich obľúbených lekárňach a obchodoch so zdravými potravinami, drogériou a doplnkami.

Prírodné šungitové mydlo – čierna kozmetika, ktorá čistí do hĺbky

Keďže základnou zložkou  šungitového mydla je vysoký podiel jedinečnej horniny šungit, táto prírodná kozmetika patrí do kategórie čiernej kozmetiky. Jej používanie je zábavné a efekt nezanedbateľný.