+421 944 738 100

Šungit na pol roka zadarmo? Nájdite nás a odneste si darček.

Kde nás nájdete teraz? Kliknite na link v článku, spoznajte predajné miesto a príďte si po darček, šungit zadarmo. Odmeňujeme každého. Na súčasnom mieste nájdete vianočný ŠUNGIT TIME tím do soboty 19.novembra. Sledujte náš facebook. Tešíme sa na Vás.

Vianočné obdobie začína, ŠUNGIT TIME tím sa vybral na cesty. Sledujte naše neohlásené  predajné miesta, náš facebook. Odmeníme vás balením šungitu na pól roka. Keď zmeníme pôsobisko, dáme vám o tom vedieť. O našej aktuálnej polohe sa dozviete cez našu FB stránku, keď bude súťaž aktuálna. Sledujte nás, nájdite nás a získajte zdravú vodu k vianočnému stolu.

Ako sa zapojím do súťaže, kde vyhrávajú všetci?

V posledných dňoch navštívili ŠUNGIT TIME tím bratislavský FRESH MARKET a zahrali sme si o balenie šungitu na pól roka zdarma. Súťažná fotka bola na našom facebooku zverejnená v deň našej návštevy. Fotku pravého šungitu v džbáne sme publikovali na našom facebook profile. Fanúšikovia a zákazníci ŠUNGIT TIME mali zo záberu rozpoznať miesto, kde sa nachádzame, navštíviť nás a vydvihnúť si svoju výhru, balenie šungitu na pol roka zdarma. Ako to dopadlo?

Odniesli si šungit ako darček

Výhercovia nás našli rovno dvaja. Zuzka, ktorá navštívila FRESH MARKET iba niekoľký krát v živote, o to väčšia radosť na našej strane a Tomáš, ktorý nás našiel až tesne po tom, ako sme odišli. O svoju výhru samozrejme neprišiel a jeho víťazné balenie šungitu sme mu doručili poštou na jeho adresu.

Kde získam šungit ako darček?

Vianočné obdobie iba začína a ŠUNGIT TIME tím chodí medzi ľudí azda neustále. Sledujte náš facebook, navštívte nás osobne. Príďte si po šungit ako darček a milý rozhovor o tom, prečo k vianočnému stolu, piť zdravú vodu.

Kde nás nájdete teraz? Kliknite na link, spoznajte predajné miesto a príďte si po darček. Odmeňujeme každého. Na tomto mieste nás nájdete do soboty 19.novembra: www.facebook.com/sungittime Tešíme sa na Vás.